Skákací boty PowerStrider

95% všech skákacích bot na celém světě jsou značky PowerStrider. Skákací boty PowerStrider jsou za skvělou cenu, ale s modelem AL profesional obouváte na nohy náčiní, jež zatím konkurence nevyrábí a zatím tedy nepřeskočí.
Alternativa k těmto skákacím botám je zatím jen německý Speedjumper, který má konstrukci a mnoho komponent stejných nebo kompatibilních s PowerStrider. Speedjumper je ale vyráběn kusově  ve vysoké kvalitě, proto je jeho cena okolo 30.000 Kč
PowerStrider se vyrábí ve váhovém odstupňování po 10 kilech, většina ostatních výrobců dodává skákací boty odstupňováné po 20 kg např. od 50 do 70 kg, což je pro běžné použití necitlivé. Materiál konstrukce je z pevné hliníkové slitiny.

Skákací boty PowerStrider AL profesional jsou odlišné konstrukce než ostatní skákací boty na českém trhu. Konstrukce pružiny je o hodně účinější a to v řeči čísel znamená až o 0,5 metru vyšší výskok než se standardní konstrukcí a to je skokansky hodně.

Skákací boty PowerStrider mají certifikaci CE a jsou vyráběny v továrně, která má akreditaci ISO 9001. To znamená, že se k Vám dostává kvalitní zboží.© Copyright 2011 GTX.cz, designed by Presta Profi